تعارض رضایی سرمایه گذار تصویب درآمدها درآمدهای پایدار

تعارض: رضایی سرمایه گذار تصویب درآمدها درآمدهای پایدار لازمه امور شوراها نماینده مردم جهرم حضور سرمایه گذاران اخبار انتخابات 96

گت بلاگز اخبار اجتماعی پیشگویی‌های زن معروف بلغاری جهت ۲۰۱۸

زن نابینای بلغارستانی که گفته می‌شود حملات ۱۱ سپتامبر، سونامی سال ۲۰۰۴ و بریگزیت را از قبل پیش‌بینی کرده بود، ظاهرا دو پیش‌بینی مهم هم جهت سال ۲۰۱۸ دارد.

پیشگویی‌های زن معروف بلغاری جهت ۲۰۱۸

پیشگویی های زن معروف بلغاری جهت ۲۰۱۸

عبارات مهم : اروپا

زن نابینای بلغارستانی که گفته می شود حملات ۱۱ سپتامبر، سونامی سال ۲۰۰۴ و بریگزیت را از قبل آینده نگری کرده بود، ظاهرا دو آینده نگری مهم هم جهت سال ۲۰۱۸ دارد.

به گزارش ایسنا، به نوشته روزنامه دیلی میل، “بابا وانگا” که سال ۱۹۹۶ در ۸۵ سالگی فوت کرد، مدعی بود که توانایی های ماورای محیط زیست دارد که او را قادر می سازد بلایای طبیعی و رویدادهای مهم را آینده نگری کند. افراد اعتقاد به علوم ماوراء الطبیعه می گویند “بابا” پیش از مرگش آینده را تا قرن پنجاه و یکم که به گفته او دنیا به آخر می رسد، آینده نگری کرده بود.

پیشگویی‌های زن معروف بلغاری جهت ۲۰۱۸

این زن مرموز که به “نوستراداموس بالکان” ملقب بود، ظاهرا آینده نگری کرده بود که چین در ۲۰۱۸ بر آمریکا غلبه می کند و ابر قدرت بعدی دنیا می شود. او همچنین مدعی شد یک شکل تازه از انرژی در سیاره ونوس کشف خواهد شد. حامیان او معتقدند که احتمال دارد بعضی از آینده نگری های آتی او درست از آب دربیاید.

در ۱۹۷۰ چین تنها ۴.۱ درصد از کل اقتصاد دنیا بود ولی این روند در ۲۰۱۵ با رشدی چشمگیر به ۱۵.۶ درصد رسید و رشد آن همچنان ادامه دارد. فوربس آینده نگری کرده هست، حد ۱۶.۷ درصدی کنونی جهت آمریکا در ۲۰۲۵ به ۱۴.۹ درصد کم کردن یابد.

زن نابینای بلغارستانی که گفته می‌شود حملات ۱۱ سپتامبر، سونامی سال ۲۰۰۴ و بریگزیت را از قبل پیش‌بینی کرده بود، ظاهرا دو پیش‌بینی مهم هم جهت سال ۲۰۱۸ دارد.

با این حال اکنون هیچ طرحی جهت انتقال کاوشگران به ونوس وجود ندارد و بدهید ترتیب کشف یک منبع تازه از انرژی در سال آتی در این سیاره بعید به نظر می رسد. کاوشگر سولار پارکر سال آتی به فضا پرتاب می شود ولی قرار نیست در ونوس فرود آید.

طرفداران این زن پیشگوی بلغارستانی می گویند، او حملات ۱۱ سپتامبر ۲۰۰۱ را آینده نگری کرده و گفته بود “پرندگان فولادی” به “برادران آمریکایی” حمله خواهند کرد. او گفته بود: وحشت، وحشت! برادران آمریکایی بعد از آنکه به وسیله پرندگان فولادی نشانه قرار گرفتند، می افتند. گرگ ها در کمینگاه زوزه می کشند و خون بیگناهان ریخته خواهد شد.

همچنین گفته می شود او خروج بریتانیا از اتحادیه اروپا موسوم با بریگزیت را آینده نگری کرده بود. ظاهرا او گفته بود اروپا به شکل کنونی آن دیگر در آخر ۲۰۱۶ وجود نخواهد داشت. بابا وانگا همچنین ظهور یک ارتش افراطی که به اروپا حمله کند را آینده نگری کرده بود.

پیشگویی‌های زن معروف بلغاری جهت ۲۰۱۸

او هم چنین مدعی بود که باراک اوباما “آخرین مدیر جمهوری آمریکا” خواهد بود و همین باعث شده است بود تا بعضی باور کنند که دونالد ترامپ ژانویه ۲۰۱۷ هرگز نمی تواند به عنوان رهبر تازه آمریکا سوگند بخورد. از دیگر پیشگویی های او این بود که گرسنگی در دنیا تا ۲۰۲۸ از بین می رود و زمین تا ۲۳۴۱ غیر قابل سکونت می شود.

واژه های کلیدی: اروپا | انرژی | آمریکا | آمریکایی | اخبار اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs