تعارض رضایی سرمایه گذار تصویب درآمدها درآمدهای پایدار

تعارض: رضایی سرمایه گذار تصویب درآمدها درآمدهای پایدار لازمه امور شوراها نماینده مردم جهرم حضور سرمایه گذاران اخبار انتخابات 96

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات الاهلی بازیکنان خطرناکی دارد/ جهت پیروزی به میدان می‌رویم ، برانکو

سرمربی پرسپولیس در نشست خبری بازی با الاهلی راجع به تقابل با این تیم به صحبت پرداخت.

الاهلی بازیکنان خطرناکی دارد/ جهت پیروزی به میدان می‌رویم ، برانکو

برانکو: الاهلی بازیکنان خطرناکی دارد/ جهت پیروزی به میدان می رویم

عبارات مهم : برانکو

سرمربی پرسپولیس در نشست خبری بازی با الاهلی راجع به تقابل با این تیم به صحبت پرداخت.

به گزارش ایسنا، برانکو ایوانکوویچ، سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در نشست خبری پیش از بازی با الاهلی عربستان، گفت : الاهلی تیم قدرتمند و خوبی است و فوتبال منظمی را بازی می کند. آنها اخیرا نیز چند بازیکن خوب و خطرناک به تیمشان اضافه کرده اند و به خوبی توانسته اند خودشان را تقویت کنند. به همین خاطر بازی دشواری برابر آنها داریم.

الاهلی بازیکنان خطرناکی دارد/ جهت پیروزی به میدان می‌رویم ، برانکو

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس، ادامه داد: جهت کسب سه امتیاز به میدان خواهیم رفت و تلاشمان را خواهیم کرد تا بتوانیم برنده این مسابقه باشیم. آشنایی خوبی از الاهلی داریم و می خواهیم در بازی رفت سه امتیاز مسابقه را به دست بیاوریم. ما با یکی از عالی ترین تیم های عربستانی بازی داریم. آن ها تعداد زیادی از ملی پوشان خود را در اختیار دارند که پتانسیل بالای آن ها را نشان می دهد.

وی ادامه داد: نتیجه را نمی توانم آینده نگری کنم. قانون فوتبال می گوید این ورزش و مسابقه قابل آینده نگری نیست.

سرمربی پرسپولیس در نشست خبری بازی با الاهلی راجع به تقابل با این تیم به صحبت پرداخت.

سرمربی سرخپوشان خاطرنشان کرد: الاهلی در سطح خیلی خوبی فوتبال بازی می کند و پرسپولیس هم چنین است بعد انتظار یک فوتبال با کیفیت را داریم. آنها بازیکنان تازه و کادر فنی خوبی را در اختیار گرفته اند. ربروف، سرمربی الاهلی، در دیناموزاگرب و اروپا بازی می کرد. نسبت به تفکرات او آشنایی دارم. او تلاش می کند فوتبال هجومی دیناموکیف را به الاهلی بیاورد. رونالدو هم که در این تیم بازی می کند، قبل از این در پارتیزان بازی می کرد و نسبت به او آشنایی دارم.

ایوانکوویچ در پاسخ به سوالی راجع به آینده ربروف در عربستان با در نظرگرفتن این که خودش در آن جا سرمربیگری کرده هست، اضافه کرد: ربروف از اوکراین که یک فوتبال در حال پیشرفت دارد، به عربستان رفته هست. در مهمترین تیم اوکراین کار کرد و همان طور که گفتم به نظر می رسد می خواهد همان تفکرات هجومی را انتقال یافته کند. آنها تلاش می کنند روش بازی خود را عوض کردن دهند.

برانکو راجع به این که آیا او و کلوب پرسپولیس از تمام ظرفیت جذب بازیکنان خارجی استفاده نکرده اند، گفت: ما یکی از عالی ترین دروازه بان های سال های اخیر فوتبال کشور عزیزمان ایران را در اختیار داریم. همین طور آقای گل و عالی ترین بازیکن دو فصل اخیر کشور عزیزمان ایران جهت ما بازی می کند. تیمی داریم که در تمام پست ها از بازیکنان سطح اول استفاده می کند. بازیکنان ما یا ملی پوش هستند یا در این سطح قرار دارند. از این جهت مشکلی نداریم. با این وجود جهت اطمینان خاطر زیاد یک دروازه بان خارجی خیلی خوب و یک مهاجم خارجی خوب داریم. بشار رسن هم که به تازگی به ما پیوسته است.

الاهلی بازیکنان خطرناکی دارد/ جهت پیروزی به میدان می‌رویم ، برانکو

واژه های کلیدی: برانکو | سرمربی | فوتبال | عربستان | بازیکنان | عربستان، | عربستانی | پرسپولیس | سرمربی تیم | برانکو ایوانکوویچ | سرمربی تیم پرسپولیس

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs