تعارض رضایی سرمایه گذار تصویب درآمدها درآمدهای پایدار

تعارض: رضایی سرمایه گذار تصویب درآمدها درآمدهای پایدار لازمه امور شوراها نماینده مردم جهرم حضور سرمایه گذاران اخبار انتخابات 96

گت بلاگز دنیای خودرو جولان برقی‌ها! ، نصف خودروهای پورشه تا ۲۰۲۳ الکتریکی می‌شوند

مقام‌های پورشه اعلام کرده‌اند قصد دارند تا سال 2023 نیمی از محصولات خود را با پیشرانه های الکتریکی تولید کنند.

جولان برقی‌ها! ، نصف خودروهای پورشه تا ۲۰۲۳ الکتریکی می‌شوند

نصف خودروهای پورشه تا ۲۰۲۳ الکتریکی می شوند/ جولان برقی ها!

عبارات مهم : بازار

مقام های پورشه اعلام کرده اند قصد دارند تا سال 2023 نیمی از محصولات خود را با پیشرانه های الکتریکی تولید کنند.

به گزارش خبرآنلاین،الیور بلوم مدیر عامل پورشه گفته است طبق نقشه راه ترسیمی یک یا دو سال بعد از عرضه نسخه تولیدی Mission E، کراس اووری برقی به جمع محصولات این شرکت اضافه می شود. در نمایشگاه خودروی فرانکفورت در سال ۲۰۱۵ نمایش Mission E نظر خیلی ها را به خود جلب کرد. همان وقت این شرکت اعلام کرد که تولید این ماشین نخستین قدم آنها جهت ورود قدرتمند به بازار پرطرفدار خودروهای الکتریکی خواهد بود.

جولان برقی‌ها! ، نصف خودروهای پورشه تا ۲۰۲۳ الکتریکی می‌شوند

به گفته مدیرعامل پورشه،بزرگ ترین عوض کردن در محصولات پورشه در سال 2022 با ارایه نسل تازه ماکان رخ خواهد داد. این شاسی بلند که در حال حاضر پر فروش ترین مدل تولیدی به وسیله پورشه به حساب می آید، در نسل بعدی به احتمال بسیار فقط با پیشرانه برقی به فروش خواهد رسید که در این صورت می تواند نقشی مهم در بازار خودروهای برقی و رسیدن به نشانه مورد نظر پورشه جهت سال ۲۰۲۳ داشته باشد.

به تازگی تسلا مدل ۳ به صورت رسمی تولید انبوهش شروع شد. این ماشین با کم کردن قیمت شدید نسبت به مدل قبلی خود نشان دهنده خیز خودروهای الکتریکی جهت بازار آینده دنیا هست. اکنون قیمت پایه این ماشین در سایت تسلا موتورز ۳۵ هزار دلار یا ۱۳۳ میلیون تومان در نظر گرفته شده است که به نظر بسیاری قیمتی معقول به حساب می آید.

مقام‌های پورشه اعلام کرده‌اند قصد دارند تا سال 2023 نیمی از محصولات خود را با پیشرانه های الکتریکی تولید کنند.

واژه های کلیدی: بازار | ماشین | محصولات | الکتریکی | دنیای خودرو

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs